BOOM SNACKS SLOVAKIA s.r.o.
skenfrdeit
.
×

Chyba

[OSYouTube] Alledia framework not found

 

Profil spoločnostiFirma Boom Snacks Slovakia s.r.o. vznikla v roku 1993, ako exkluzívny zástupca fy Bag Snacks Italia, pre Slovenskú republiku. Spoločnosť Bag Snacks Italia je renomovaným výrobcom slaných peletových snackov rôznych tvarov a chutí, ktoré pod značkou BAG SNACKS exportuje do 14 krajín Európy. Pracuje medzinárodne certifikovaným systémom HACCP.

O vysokej kvalite výrobkov svedčí aj certifikát kvality ISO 9001. Spoločnosť je sama aj výrobcom peliet (peleta je polotovar- sušené cesto zo zemiakovej, alebo obilninovej múky v tvare výrobku, z ktorých sa následne horúcom rastlinnom oleji smažia snacky). Vďaka vlastnému vývojovému laboratóriu pružne reaguje na trendy a požiadavky spotrebiteľov inováciou a vývojom nových, zaujímavých výrobkov. Bag Snacks postupnou inováciou výroby slaných snackov, na rozdiel od konkurencie, dosiahla u svojich výrobkov náhradu syntetických farbív za farbivá na prírodnej báze.

Výrobky neobsahujú konzervačné látky, čo sa prejavuje v ich ľahkej stráviteľnosti a charakteristickej chutnosti.

 

Profil spoločnostiSpoločnosť Boom Snacks Slovakia, s.r.o. pracuje systémom priamych dodávok do maloobchodnej siete. Celoplošnú distribúciu zabezpečujeme prostredníctvom tímu vlastných obchodných zástupcov, ktorí predávajú tovar priamo z auta a podľa aktuálnej potreby obchodnej jednotky.

Poskytujeme pravidelný cyklus zásobovania, umiestnenie výrobkov do značkových stojanov. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis a celý obchodný servis. Predaj výrobkov podporujeme reklamou v médiách, v odborných periodikách, ochutnávkami, organizovaním spotrebiteľských súťaží, umiestňovaním POS materiálov. Intenzívne spolupracujeme s odberateľmi na podpore predaja promočnými letákovými akciami.

 

 

 

 

 

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.

qrcode

webnail


  

https   Active Search Results   cloudflare


  

created by: Marek Sarvas